Kilka słów o pozycjonowanie stron internetowych

KILKA WAŻNYCH STATYSTYK O SEO

Statystyki Google

95% użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google nie przechodzi na drugą stronę wyników wyszukiwania

Statystyki Google

Już prawie 50% Polaków robi zakupy w internecie

92% Polaków przed dokonaniem zakupu produktu/usługi poszukuje go w internecie

Statystyki Google

Wyszukiwarka google to podstawowe narzędzie do wyszukiwania informacji używane przez wiekszość społeczeństwa

Statystki SEO

Udział wyszukiwarki Google na światowym rynku wyszukiwarek wynosi aż 92%

Jakie czynności należy wykonać aby wypozycjonować stronę?

W skład audytu wchodzą czynności mające na celu sprawdzenie, czy strona nie jest poblokowana, czy nie ma filtra czy bana. Sprawdza się, czy na stronie znajdują się niezbędne elementy wzmacniające jej pozycję w wyszukiwarce. 

Jak ustala się stawkę za pozycjonowaną frazę?

Pozycjonowanie to specjalistyczna usługa, która w Polsce nadal jest nowością i niewiele osób jest w stanie wykonywać tego typu pracę z efektem. Wiele osób poszukujących pozycjonowania stron internetowych, nie bierze pod uwagę, że pozycjonowanie to coś, co wymaga mnóstwo pracy i nie jest to usługa jednorazowa tak, jak np.: układanie glazury.

e-commerce

Czym jest Content marketing?

Content marketing to kluczowe narzędzie używane w pozycjonowaniu stron www. Nie ważne jakby pozycjoner się starał, bez Content marketingu nie da się skutecznie pozycjonować stron www.

e-commerce

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron www to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy internetowej. Celem procesu pozycjonowania jest wprowadzenie strony do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. W dobie ciągłych zmian algorytmów Google, osiągnięcie efektu jest uzależnione od kreatywności pozycjonera.

e-commerce

Czym jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych?

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, to usługa polegająca na wygenerowaniu na stronie klienta jak największego ruchu. Jak pokazuje życie, obecność w TOP 10 nie zawsze przynosi zakładany przez klienta cel w postaci zwiększonej sprzedaży czy większej ilości zapytań ofertowych

Ile trwa pozycjonowanie stron internetowych?

To pytanie zadaje każdy potencjalny klient, który rozważa podpisanie umowy z firmą pozycjonerską. Pytając o wycenę, każdy pyta również, po jakim czasie zostanie osiągnięty efekt

e-commerce